Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonenal kapcsolatos kerdes,...

Iphonenal kapcsolatos kerdes, icloud/app store problema?

Figyelt kérdés

A korabbi iphoneomon kileptem minden letezo fiokbol, gyari allapotba kerult, majd az uj keszuleket kezdtem hasznalni. Az elozobe a ferjem felhasznalojaval beleptunk, minden flottul ment, de kb 2 het utan az applikaciok frissitesekor az app store az en fiokomhoz tartozo jelszot keri, hiaba van mindenhol az o fiokja jelezve. Az en fiokomhoz kert jo jelszot azonban nem fogadja el az o keszuleken. Mi a megoldas?

Koszi!


2019. nov. 17. 23:49
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy az itunes és appstore fizetéseket egy másik fiókkal kezeled.Szóval nem ugyanazzal vagy bejelentkezve az icloud fiókodba, mint az itunes és appstore-ba. És abból nem jelentkeztél ki a másik telefonodon.
2019. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem ugyanazzal vagy bejelentkezve az icloud fiókodba, mint az itunes és appstore-ba"


azt hogy? o_O

2019. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt már hasonló kérdés nem is olyan régen, ott a kérdező fényképei 1 év után jelentek meg másik ilcoud fiókban.

Neki is azt javasoltam, hogy vegye fel az Applel a kapcsolatot, nektek is ezt mondom.

Ez nem történhet meg csak úgy.

Itt valami komolyabb probléma lehet ami miatt a fiókok összekeveredtek.

Eleve az nagyon komoly gond, hogy 2 hétig tudtátok használni a telefonokat és utána történt valami.

Lehet, hogy egy vásárlás vagy egy frissítés indikált olyan folyamatot az Apple rendszerében aminek ez lett a vége.


06 80 983 435

hívjátok fel, kíváncsi vagyok a végére!

2019. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
#2-nek. 2008-ban iphone vásárlás után csináltam egy fiókot itunes és appstore-hoz, hogy tudjam használni, akkor még nem volt icloud. 2011 ben, mikor vettem a másik iphonet, akkor jött be az icloud úgy emlékszem. Ahhoz csináltam egy másik fiókot az icloudhoz. A fizetést a régi fiókommal bonyolítom.
2019. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!