Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményt szeretnék kérni:...

Véleményt szeretnék kérni: Huawei Mate 20 Pro vagy Samsung Galaxy Note 10+? Kettő közül kell döntenem. Nem akarok rossz döntést.

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Note
2019. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Note 10 + sokkal jobb. Haveromnak is az van. Imádja.
2019. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huawei
2019. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
vegyél iPhone-t az jobb döntés mint ezek a... telefonok
2019. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha választani kellene inkább Huaweit vennék. A samsungok elég vackok, nem időt álló. Nekem 3 huaweim volt, hosszú évekig tartott mindegyik, és azért cseréltem le iPhone-ra, mert másmilyenre vágytam. Azóta iPad-em, MacBookom, és iPodom van a telefon mellett (a munkámhoz is használom ezeket az eszközöket). Véleményem szerint nincs praktikusabb készülék. Természetesen azt aláírom, hogy hasonló dizájnhoz sokkal olcsóbban hozzá tudsz jutni, de az olyan mintha RollsRoyst vennél Trabant motorral.
2019. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!