Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy nokia N73-on softwaret...

Ha egy nokia N73-on softwaret cserélek akkor megváltozik az imei kódja? Vagy ezen csak alaplap csere segíthet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem változik meg az IMEI kód. Miért akarod megváltoztatni? o_O
2010. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert kaptam egy telefont egy ismerőstől ami előfizetéses volt és nem fizette. Ezért letiltották. :(
2010. júl. 18. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem tiltjá le az IMEIt.
2010. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a telefont letiltották és azt tudtommal IMEI szám alapján teszik.
2010. júl. 18. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a telefon IMEI kódját tiltják le hanem van egy külön kód ahoz. :D Amúgy alaplap csere megoldja, de ha belegondolsz az már az egész telefon. o_O
2010. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak lopott telefont tiltanak ki a hálózatból. Egyébként IMEI is átírható. Miért vagy benne olyan biztos, hogy az IMEI ki van tiltva?
2010. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy alaplap szerintem 4-5 ezer között mozog és annyit simán megér nekem ez a telefon. A kód átírás pedig box-hoz kötött amivel sajnos nem rendelkezem.


Feltételezem,hogy az IMEI szám alapján tiltják le a telefonokat.

2010. júl. 18. 21:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg esetet olvastam,hogy azért is letiltják a telefont ha nem fizetik a számlát.
2010. júl. 18. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass figyelmesebben. Max a SIMet tiltják.
2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!