Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom,...

Miért nem tölt a telefonom, csak akkor ha 5 perc igazgatás után elkap egy olyan pontot ahol felveszi a töltést? Másik töltővel próbáltam ugyanaz a helyzet.

Figyelt kérdés

Nem tölt a mobilom, csak ha eltalálom azt a pontot, ahol fel tudja venni a töltést,de akkor meg alig marad úgy, mert a legkisebb mozdulattal már nem tölt.

Mi lehet a gond? Másik töltött próbáltam, most vettem egyet az euronicsba azzal sem jó.



2019. nov. 20. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia #9-es!


Nem okoz kárt a porszívó? Nekem, azt hiszem, már cseppet kezd elkoszolódni a töltő meg a jack dugó helye, és gondoltam rá, hogy porszívóval megpróbálom portalanítani, de tartok tőle, hogy nagyobb kárt teszek vele, mint hasznot.

2019. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

9 wok


én körtepumpával szoktam megfújni.

nagyobb fajtát kell venni, akkorát amit marokra tudsz fogni, (nem olyan 1-2 ujjas picikét).

Egy ekkora már fúj annyit hogy kivigye a koszt, de ne okozzon sérülést.

Billenytűzetből is ezzel fújom ki a koszt.


Vagy lehet venni palackos cuccot, porpisztoly nézen árulják, pl teszkóban is van.

De ezzel vigyázni kell, mert ez már erős.

a körtepumpa azér jobb, mert nem fogy ki! :)


A jack csatlakozóvól még fa fogpuszkálóval is lehet porcicát vadászni.

Kicsit odaütegetem az asztalhoz, hogy görbüljön el a vége és arra ráakadnak a szöszök.



porszívóval úgy kell csinálni, hogy tudjon hol levegőt szívni!

Tehát ne tedd rá a lukra teljesen a szívócsövet, mert akkor a telefon belselyéből tud csak szívni és az már káros lehet!

2019. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szuper! Köszi a tippet, megjegyeztem! 😉
2019. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

érdemes kifújni az sokat javít rajta

meg ha a telefon csatlakozója bírja a vizet akkor nedves ecsettel áttörölni

2019. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tornado2 válasza:

A válasz, nagyon egyszerű.


Koszos a csatlakozó port......ennyi.

Emiatt tilt a telefon töltő elektronikája.


Hogyan tudod tisztítani......pl.egy gémkapoccsal.


Na akkor itt álljunk is meg.


Valóban lehet vele, de a dolgot nem oldja meg.


Ugyanis, nekem van egy bv9500pro 10000mAh telefonom......az a telók között a Rolsrolys kategória.


Úgy jön ki a gyárból, hogy a csatlakozó kap egy bevonatott.

Na ha az lekopik és vagy bekoszolodik, akkor jön a kérdező által említett eset.


A gémkapocs kipucolja ugyan, de össze is karcolja.

Esetemben ott nálam akár 8-10amperal is gyostölthet.... tehát a karcok nem túl kedvezőek neki.


A WD40-nek vagy eltronikai kontakt spray-e.

Nem összekverendő a sima WD40-el!!!

És nem! Nem lesz jójazis!!!


1. Mind a telefon csatlakozóját mind a töltőét ellenőrizni kell, nincs ott valami nem oda illő, dolog....por.kosz.szotyihély.....esetemben gyantás fenyőgyantapor volt rajta, parketta csiszolás után.


2.süritet levegővel kifújatod, majd az említett Kontakt spray-vel kétszer háromszor kipucolod.

Nem a száddal mert anyáltól korodál az érintkező!!!


3.kis nyomású levegővel száritod.

Mondom kicsivel!! Hogy a sprey bevonatott tudjon képezni az érintkező felületeken.


4. Ezt mostantól három négy havonta, vagy töltési probléma esetén megismétled.


Remélem tudtam segíteni.

2020. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!