Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állitsam be a tabletem...

Hogyan állitsam be a tabletem billentyűzetet, a google-ban?

Figyelt kérdés
Nem azokat a szavakat írja ki,amit billentyűzök.
2019. nov. 24. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az anysoft billentyűzetet használom. Le kell szedni hozzá külön a magyar billkészletet (play áruházban van mindkettő), és kis kacifántos beállítás után nagyon jó, teljes éketezetes billentyűzetet ad. Az autocorrectet és javaslatokat ki is lehet kapcsolni, mert nem érnek semmit se (de asszem ebben amúgy is csak az utóbbi van).


Elsőre nehézkes beállítani sajnos. Én a sötét2 témát használom, éjszaka jól jön. Telefonon a 4 soros qwertz van nekem.

Többi beállításra nem emlékszem. Valahil ki lehet kapcsolni a javaslatokat, az a lényeg.

2019. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!