Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s 64 GB-ról váltanátok...

IPhone 6s 64 GB-ról váltanátok Huawei P30 128 GB DS-re, ha 47 ezret kellene ráfizetni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik kollégámnak pont ez az Iphon-ja van már kezd neki szarakodni így én azt mondanám igen.
2019. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami egyedül bosszant, az az akkuidő, valamint néha észlelek kijelző beégést.
2019. nov. 25. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Az általad leírt hibákkal én nem gondolkodnék, hogy váltanom kéne-e.

Válts.

2019. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg is van, most állítgatom be, 47 ezret kellett ráfizetni, volt 137 ezer kedvezmény. Sokkal jobban tetszik már így pár óra után is.
2019. nov. 26. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét hozzá! :)
2019. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elraktam neki is a dobozát, a régi mellé. Előjöttek az emlékek, hogy mennyire jó teló is volt ez amikor megvettem, ez volt a csúcsmodell a piacon. 4 év alatt sok emlék fűz hozzá, hisz minden nap velem volt, remélem az új is hasonlóan megbízható lesz. Az akksi ideje teljesen lenyűgöző, tényleg kibír akár két napot is.
2019. dec. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!