Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telfont vettem de a régi...

Új telfont vettem de a régi sim-kártya nem jó bele. Ha megfelelő méretű kapok akkor régivel mi lesz?

Figyelt kérdés
Megszűnik? azért kérdezem mert én még használnám a régit és ha megszűnik akkor nem tudom vissza rakni mivel új nanot kaptam...
2019. nov. 25. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a számod nem szűnik meg, az új kártyának is ugyanaz lesz a száma.

Amikor megkapod a kártyát azt telefonon aktiváltatni kell, addig nem is fogod tudni használni.

A régi kártyán lévő telefonszámok - ha egyáltalán mentettél oda számokat - veszhetnek el, de ezeket is át lehet másolni.


Atta is van lehetőség, hogy a régi SIM kártyát levágd kisebbre.

A legjobb ha a megfelelő szerszámmal csinálják - vidd el egy telefonos boltba és levágják.


Én megoldottam annak idején ollóval :D

nem javasolt!!!!

2019. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mert én még használnám a régit "

A hívószámoddal csak egy kártya aktív, a régiről a számokat lementheted, de a hálózatra nem fog bejelentkezni.


"akkor nem tudom vissza rakni mivel új nanot kaptam..."

A kitört nagyobb kerettel vissza tudod rakni.

[link]

2019. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!