Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beméretni a...

Hogyan tudom beméretni a telefonomat? Valahogyan szerintem belehet, csak mit engednek a magyar törvények.

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm akit elraboltak, a telefonja kicsöngött de nemtudták a szolgáltatóval beméretni, mert h ezzel megsértettek vna valamilyen törvényt, de szerintem belehet méretni csak nem ilyen formában!! Ha elhagyom szerintem akkorse, de ha aztmondom h elrabolták tőlem? Igaz a kártyával már nemtudják használni, mer lemerült pont akkor és visszakapcsolni már nemtudják, de másik kártyával igen...
2010. júl. 19. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek van ehhez szükséges felszerelése, persze nem mindenhol. Oda kell menni és feljelentést tenni, bár alacsony értékű telefonoknál nem foglalkoznak vele az 100%.
2010. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom telefonját így megtalálták. Bár az újabbakba meg benne is van ez a program.
2010. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a párodnak csak elveszett vagy ellopták?
2010. júl. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!