Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy letöltse...

Mit csináljak, hogy letöltse a szoftverfrissítést?

Figyelt kérdés

Mar honapok ota ezzel a problémával küszködők. Az iOs13.1 szoftverfrissitest probalom letölteni a telefonomra. 2,1GB ennek a súlya..

Eddig azt irta ki,hogy megtelt a tárhelyem.. letoroltem minden létező alkalmazást a telefonról,kepeket is néhányat. És ezt eljátszottam 4x..akkor sem sikerult,mert akkor is azt irja ki hogy sikertelen telepítés.. Van valami ötletetek? Eleg lassan tölti probaltam nappal,ejszaka is letölteni .. és sosem sikerult://

/7plus/



2019. nov. 26. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze tölti..órákon keresztul es mire oda érkezők hogy frissítse akkor irja ezt ki hogy sikertelen..
2019. nov. 26. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
iTunesen keresztül próbáltad már?
2019. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy factory resetet.
2019. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valószinüleg már 9ssze-vissza szedte magát szegény telefon minde szeméttel amik felzabálták a tárhelyet.

A legjobb tényleg az lenne ha számítógéppel újratalapítenéd az egészet.

2019. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Probaltam egyszer gépen is.. ott elsore nem sikerult. De megprobalom. Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 26. 20:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Factory resetet hogy kell? Nem vagom miaz
2019. nov. 26. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Factory reset = gyári visszaállítások
2019. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!