Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Lens letöltése?

Google Lens letöltése?

Figyelt kérdés

Annyira vágytam erre az alkalmazásra, a régi telefonomra azonban nem lehetett letölteni.

Az új telefonomon Android 8.1.0 rendszer van, de erre is azt írja, hogy nem kompatibilis. :(

Én azt hittem, hogy ez android verzió-függő , de úgy tűnik, hogy nem. De akkor mit lehet tenni, illetve lehet-e egyáltalán valamit?

Semmi más hasonló alkalmazást nem találtam. (Nem növényhatározóra, és nem szövegfelismerőre van szükségem, hanem erre, ami mindent felismer)

Ebben kérném a segítségeteket, hátha van valakinek valami ötlete.


2019. nov. 27. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írja ezekkel a gyártókkal kompatibilis.

neked milyen telód van?

Google had only revealed the manufacturers of those additional 10 devices:

LG, Motorola, Xiaomi, Sony Mobile, HMD / Nokia, Transsion, TCL, OnePlus, BQ, and Asus.

2019. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos ezek közül egyik sem. :(

Egy - számomra - ismeretlen iHunt márkájú.

Nincsenek nagy elvárásaim egy telefonnal kapcsolatban, és nem is kivántam rá sokat költeni. Azt figyeltem, hogy viszonylag friss android legyen rajta, mert azt hittem ezen múlik a kompatibilitás.

2019. nov. 27. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a telefon örülj, ha bármivel is kompatibilis
2019. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!