Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi Note 7 milyen...

A Xiaomi Redmi Note 7 milyen telefon?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, véleményeket várnék.

2019. nov. 28. 23:07
 1/4 anonim válasza:
31%

Jópofa, szeretem, augusztus óta van meg, nem volt vele még bajom.

A mindenhol emlegetett jó tulajdonságai mellett egy hátrányt emelnék ki: a kamerája mm-ekre kidülled, még a gyárilag mellékelt szilikon tokkal is, így én baromira féltem az elején bárhová lerakni, úgyhogy mindenképp egy jó tok kell rá.

Más nem jut eszembe, de am ha rákeresel, akkor van egy oldal, ahol rengeteg rengeteg véleményt elolvashatsz, értékeléssel, mindennel együtt, nekem az segített, amikor ezt választottam:)

2019. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem július óta van meg. Először túl nagynak tűnt, de megszoktam. A kamerája jó képeket/ videókat csinál, de nem kimagaslóan jó, annak ellenére sem, hogy 48 Megapixeles. A piros színeket nem színhűen jeleníti meg. A hozzáadott szilikontokot tényleg érdemes lecserélni, mert ha rosszul fogod meg, kicsúszhat belőle a telefon. A C-type kábeles gyorstöltő elég hamar feltölti, de ha a kijelző teljes fényerőn van, akkor gyorsan merül az akku. Jó ár/ érték arányú telefon, de kicsit többért vannak jobbak is.
2019. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2019. nov. 29. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Egy reklámos bugos szar rendszer alatt fut
2019. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!