Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik a Wifi...

Kkovax38 kérdése:

Miért nem kapcsolódik a Wifi hálózatra az ASUS/ME175CG tablettom?

Figyelt kérdés
Azelőtt minden készülékem csatlakozott az akkori Wifi-re. Akkor egy 500 GB-s internetem volt egy Sagencom F@ST3686AC modemmel a Telekomnál. Csomagcsere volt nem régen. 500 GB-ről 1000 GB-re. Modemet is cseréltek mert annak kapacitása nem tudta teljesíteni az 1000 GB-t. Most egy Sagencom F@ST3890 V3-as modemem van, minden készülékem automatikusan felcsatlakozik a jelszó beírása után, csak az ASUS/ME175CG tablettom nem. Többször már beírtam neki a jelszót, Gyári adatokat is visszaállítottam, újra indítottam a modemet is és mégsem csatlakozik fel. Ezt írja ki: Mentve-Kapcsolódás-Hitelesítés-Nincs kapcsolat. Sokszor próbálkoztam vele sikertelenül. Minden segítséget köszönök.

#modem #wifi #Sagencom
2019. nov. 29. 14:27
 1/1 anonim válasza:

Ezek után egy javaslatom van: Vidd be a szolgáltatóhoz a modemet és a tabletet is. Remélhetőleg agy-két kattintás után tudnak csatlakozni a tablethez.

Ha ők sem tudnak csatlakozni,akkor kérjél új modemet, amihez lehet csatlakozni. Elvégre nekik kell "szolgáltatni".

2019. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!