Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes mobilt rootoltatni?

Figyelt kérdés
Tudom otthon is meg lehet csinálni de félek elrontom inkább olyanra bíznám aki nem először csinál ilyet. Főleg azért kellene mert kicsi a telefon memóriája és több alkalmazást kellene törölni.

2019. nov. 30. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár én nem vinném semmilyen gsmbe a telefonom, de szerintem bármilyen gsmben megcsinálják, ez nem nehéz munka.
2019. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1.20000+ forint pár kattintásárt hatalmas lehúzás...

2.Jó esetben minden törlődni fog az eszközről rootoláskor, akár te csinálod akár más. Azért mondom hogy jó esetben, mert ha rootoló app-al csinálják (ami nem töröl semmit), akkor már van egy vírus a telefonodon.

3.Hogyha rootolva van egy telefon akkor sokkal sebezhetőbb vírusok számára, + a szimpla felhasználói hiba is javíthatatlanul tönkre tudja tenni.

4.Ezt a tárhelyből kifogyós problémát egy szimpla hard reset meg kell hogy oldja, a gyári bloatware nem foglalhat olyan sokat hogy megérje miatta.


Röviden:

A rootnak vannak minimális előnyei de ha belemész úgy hogy még csak nem is te rootoltad a telefont és nem mész utána a dolgoknak akkor csak szívni fogsz vele.

2019. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!