Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth fejhallgatón miért...

Bluetooth fejhallgatón miért késik a videó hangja?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Sony Bluetooth 5 fejhallgatót de youtube és videó nézéskor kb. 2.mp csúszás van így az egész élvezhetetlen. Telefonhoz használnám, ami egy Huawei P smart 2019 bluetooth 4.2. Kipróbáltam más telefonokkal is mint pl. Honor 7 lite amiben bluetooth 4.1 van szinte tökéletes,de Alcatel Pop c1 telefonnal is ami bluetooth 4.0 minimális csúszás volt tapasztalható. Mi lehet a gond, hogy a Huawei P smart 2019 telefonnal ami elég új készülék a másik kettőhöz képest ennek ellenére mégsem működik rendesen? Tudom gagyi a telefon, de a másik kettő még gagyibb és azokkal nincs gond.

2019. dec. 6. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

:P ,ne használd a Bluetooth funkciót,egy rakás...

Gondolom a Sony,nem 4-5 ezer volt....


Nem tudom mekkora a vezeték,de jobban jársz

2019. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan lejátszó, ahol állítani lehet a hangot a videóhoz képest.
2019. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Melyik lejátszó tudja?
2019. dec. 6. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!