Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban?

Melyik telefon éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Már évek óta félre raktam, hogy tudjak venni egy jobb telefont. Eddig iphone 5-öm (4 év), illetve SE-m (ez is lassan 4 éves) volt. Nem nagyon szeretnék váltani, eléggé bejön a stílus és a gyorsaság, a kamerája stb. De nem tudom, hogy melyik telefonra ruházzak be legközelebb. Már ráférne egy akksi csere az SE-re, szóval valószínűleg a szülinapom (február) környékén megveszem az újat, nem akarok a kicseréléssel vacakolni. Az XR, XS meg 11-ről szó sem lehet, mert egyrészt nagyon pici a kezem, és ezek bazi nagyok, plusz nagyon nem tetszenek külsőleg. Ami szóba jöhet: 7, 8. Talán még az X... Melyik lenne a jobb?
2019. dec. 8. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én várnék a jövőre megjelenő SE 2-ig.
2019. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia SE2 nemsokára jön. I8 házban lesz , tehát attól kisebbet már nem fognak kiadni. Nekem XR van és nagyon szeretem, de egy kicsit tényleg nagy. Ha kicsit több pénzem lett volna akkor XS-t vettem volna. Szerintem XS-t vegyél majd ha nem tetszene az SE2. Meg lehet szokni azt a méretet is.
2019. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!