Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi9 T pro vagy Galaxy S9+?

Xiaomi Mi9 T pro vagy Galaxy S9+?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy ugyanolyan áron tudnám őket megszerezni. Melyiket válasszam. Kicsit az S9 felé húz a szívem, de a másik a specifikációk alapján kicsit jobbnak tűnik.
2019. dec. 14. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

S9+:


-jobb kijelző

-jobb kamera

-memória bővíthető


Mi 9T Pro:


-idei proci (de kb csak 20%kal jobb mint a Snapdragon 845)

-nagyobb akku

-idei típus (gondolom Android 11-ig frissíthető lesz, míg az S9 most fogja az utolsót megkapni: az Android 10-et)


Én személyesen megnézném öket, hogy mivel és mennyivel jobb a xiaomi. Ha nem győzne meg én S9+t választanám. De így érzésből is S9-re hajazok.

2019. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem t9 pro-m van. S8-at váltottam le vele. Kenterbe veri a xiaomi a samsungot a napi használatban.
2019. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!