Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol be a képernyőm...

Miért kapcsol be a képernyőm töltés közben és hogy tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
Töltés közben lecsukom a képernyőt és állandóan felvillan, mintha megnyomtam volna a bekapcs gombot, és ha belépek, akkor a google kereső jön elő - valószínűleg ez kelti fel a telefont. Valaki tudja mi ilyenkor a teendő? Nokia 8.1, Android 9 - csak töltés közben csinálja

2019. dec. 19. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnézeted szervizben. Én a digitizerre tippelnék, hogy az észlel valami zavart érintésként töltéskor, de otthon ez nem diagnosztizálható.

Talán egy másik töltővel még kipróbálhatod, hogy azzal is előfordul-e ilyesmi.

Illetve még az ilyen felvillanások pillanatában valamilyen elektromos készüléked kapcsol-e éppen ki vagy be. Mint hűtő, bojler, hasonlók.

2019. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó pont biztos nem, mert mindig csinálja, ahogy elalszik a képernyő, rögtön felkapcsol. Próbáltam másik kábelleel, másik adapterrel, de így is fennállt a probléma. Azért köszi a segítséget, még várok a szervizzel, hátha lesz itt valaki akinek hasonló problémája volt és sikerült megoldania.
2019. dec. 19. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen probléma akkor fordult elő, amikor nagyobb teljesítményű töltővel töltöttem a telefont, mint kellett volna. A szabályozó meg nem szabályozta le.

Mindenhol érintéseket érzékelt, színeket játszott stb.

Baja nem lett, bár ezt nem is játszottam vele sokáig inkább.

Próbáld másik töltővel, ha nem jó, akkor szervíz.

2019. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam többfajta adapterrel is, laptopba is beszúrtam, ami csak 500mA-t ad le, de ugyanúgy csinálta. Megaztán a gyári töltővel használom, ha az nem jó, akkor semmi :D
2019. dec. 19. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért, ennél a telefonnál nem úgy működik, hogy ha oldalán kinyomod a képernyőt, akkor érintésre érzéketlen?

Akkor meg felesleges ezen lovagolni, hogy érintést érzékel, ilyen hiba nincs.

Én találkoztam már selejtes kínai digitizerrel, ami tényleg önállósította magát.

Ja, de csak addig, amíg ki nem kapcsoltam.

A képernyőt még beszélgetés közben is ki tudom kapcsolni, ami nem csak azért jó, mert addig sem meríti az akkut, hanem a véletlen érintéseket is kizárja, ha esetleg a közelségérzékelő nem tenné meg.

2019. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ezzel van a gond, ha ez lenne, nem csak töltés közben csinálná
2019. dec. 20. 20:39
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem is pontosan ugyanez a probléma jelent meg pár napja. El se tudom képzelni, hogy mitől lehet, de nagyon idegesítő, hogy állandóan villog. Viszont az enyém Xiaomi mi 9 se.
2019. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor gyanítom valami szoftveres hiba lehet, remélem a következő frissítésben javítják
2019. dec. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!