Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor áll vissza kb?

Mikor áll vissza kb?

Figyelt kérdés
Ma voltam bent egy telefonszerviz boltban, mert elfejtettem a jelkódom az iphoneon, és ugye most azt írja hogy le van tiltva, kapcsolódás az iTuneshoz. Nekem azt mondták hogy egy idő után magától visszaáll és nem kell hozzá iTunes, de mikor fog kb. visszaállni?

2019. dec. 22. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Soha. Ők piszkálták a telefonodat és most le van az iTunesed. Nem merik magukra vállani, hogy ők voltak.
2019. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, az tényleg én voltam. :) Azért vittem el, hogy ők hátha meg tudják csinálni, mert énis megtudnám, csak valamikor mikor le akarom tölteni az iTunest akkor nem érzékeli a gépemet a microsoft Storeban.
2019. dec. 22. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

nem fog visszaállni.

ami adat volt a telefonodon azt buktad.


itt a hivatalos leírás:

[link]


itunest ne a storeból próbáld telepíteni.

inkább innen: [link]


ha végképp nem megy hívd fel az apple-t 06 80 983 435


és remélem, hogy a saját telefonodról van szó :)

2019. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: Igen saját telefon természetesen :) És onnan is próbáltam amilyen linket beküldtél viszont mindig onnan dob el a Microsoft Store oldalára :(
2019. dec. 22. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
és remélem, hogy a saját telefonodról van szó :)
2019. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!