Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kitörölt képek visszaállítása?

Kitörölt képek visszaállítása?

Figyelt kérdés
Anyukám telefonján megjelent egy felugró ablak hogy 2500 kép törlése, memóra felszabadítás céljából és vèletlenül ráment. Samsung telefonja van. Hogy lehetne visszaállítani a képeket?
2019. dec. 23. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, csak akkor lehet, ha szinkronizálva volt google fotókkal, mert akkor ott el vannak mentve. Máskülönben sehogy.
2019. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.

Ha nem volt belőle biztonsági másolat, akkor azok nem voltak fontos képek. Fontos adatokból az ember MINDIG biztonsági másolatot készít. Ez egy telefonnál pofonegyszerű, mert csak egy beállítás kérdése és feltölti mindet a felhőbe, ahol megmarad.

Ha nem voltak feltöltve, akkor ez sajnos így járás tipikus esete és tanulópénz: legközelebb mindent fel kell küldeni a felhőbe.

2019. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nagy nehezen sikerült visszahoznom őket 2 nap alatt😂😂
2019. dec. 25. 02:08
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a kérdésért én is ugyanígy jártam, és igen elég fontos képek voltak lányom születése stb nejed hogy sikerült visszahozni őket?
2020. febr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!