Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019 végén megéri még huawei...

2019 végén megéri még huawei p10-et venni, jól voltak?

Figyelt kérdés
Lite-ot semmiképp nem akarok és a p10 az 50 ezres árával nagyon olcsó. Volt valami típushibája, megéri venni még?
2019. dec. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2019. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Huawei általánosságban nagyon jó minőségű, én például nem hallottam ennek se hibájáról! :/ Mondjuk ennyi pénzért a grafikus chipje nagyon bikás, a ram és a videózási képessége normális, USB-C és gyorstöltés is van, viszont ellene vannak, hogy közel 3 éves típus, így nem biztos hogy tovább kap frissítést, 16:9 képarány telefonban és 16 nm lapkavastagság már kissé elavultak, és az akksija is elég kicsi már mai szinten!

Ezek alapján mérlegelj, döntsd el, nem járnál vele rosszul, bár szerintem ebben az árkategóriában a Xiaomi Redmi Note 8T a legjobb! :/

2019. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben láttam, hogy abból a huaweiből eleve csak rosegold van, szóval elengedtem :D én is a redmi note 8-al szemezek :D sajna az iphone rossz tapasztalat volt (nem bírta sokáig), szóval nem akarok több drága telefont :D
2019. dec. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!