Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári beállítást végezni?

Gyári beállítást végezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Huawei P9 lite mini telefonom van amit szeretnék odaadi az unokaöcsémnek viszont nem tudok gyári beállítást csinálni rajta. ha rá nyomok elkezdi frissíteni a telefont, majd azt írja ki hogy hiba. próbáltam rajta hard resetet is állítani de azt sem érzékeli. ilyenkor mit lehet tenni?

2019. dec. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nincs elég hely rajta ezért nem tudja drissíteni?
2019. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"majd azt írja ki hogy hiba"

Csak ennyi?

#1 Ne viccelj, a gyári visszaállítás töröl mindent.

2019. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elkezdi frissíteni a telefont aztán kiírja hogy error és ennyi újra bekapcsol magától :/ rengeteg hely van rajta mert mindent letöröltem amit csak tudtam, de mégis másabb lenne ha gyári visszaállítást tudnék csinálni.
2019. dec. 23. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sérült a gyári rendszert tartalmazó ZIP-fájl, ami a tárterület rejtett részén található.

A recovery program bizonyára ellenőrzi a fájl épségét (CRC), majd kiakad valami hibától.

Talán PC-ről lehetne USB-n keresztül, a netről letöltött gyári ROM-ot feltenni, de ha esetleg hardveres hibája van, közben kifeküdhet annyira, hogy használhatatlanná válik.

2019. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a frissítésre értettem a tárhely hiányát. Ha nem tudja hova kitölöríteni nem tudja frissíteni
2019. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5

Ez nem így működik. A recovery program törli, formázza a tárterületet, mielőtt elkezdi a visszaállítást.

Mint amikor a Windowst újratelepíted (formázás után) és hirtelen ott a sok üres hely.

Csak egy ilyen telefonon kicsit speciálisabb a partíciók kezelése, rugalmasan változó határok, ilyesmi.

2019. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!