Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet tudni, ha valaki...

Honnan lehet tudni, ha valaki letiltott Whats appon?

Figyelt kérdés
Amikor küldök egy üzenetet ugye 2 pipa jelenik meg, ha elolvassa a címzett, akkor bekékülnek a pipák. Írtam valakinek, aki október közepén volt fent utoljára - Whatsapp szerint - pedig pár naponta beszokott lépni előtte. Írtam neki egy üzenetet, de csak egy szürke pipa jelent meg. A hívás viszont kicsörög, csak nem veszi fel. Letilhatott?

2019. dec. 23. 16:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem látod a képét, nem látod az állapotát, nem látod mikor volt utoljára elérhető (egyáltalán nem látsz dátumot)
2019. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Profilképe sose volt kint, dátumot látok, október 10 az utolsó belépés ideje. De furcsa ez az egy pipa nekem. Mindenki másnál 2 pipa jelenik meg amikor írok.
2019. dec. 23. 16:23
 3/11 anonim válasza:
100%
Akkor letörölte a Whatsappot. Le tuti nem tiltott, mert akkor nem látnád mikor lépett be utoljára.
2019. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha letörli, akkor szerintem eltűnik a listából, nem?
2019. dec. 23. 16:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Most beszéltem egy másik ismerőssel, aki szintén fent van a Whatsapp kontaktlistámon, és ugyanez a helyzet nála is, mint a kérdésemben. Azt mondja, hogy nincs letoltve neki. Ezekszerint a profilja meg van és ezért maradt ott a kontaktot között?
2019. dec. 23. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy pipa van,akkor az azt jelenti,hogy ki van lépve a whatsappról.
2019. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És hogyan kell kijelentkezni? Vagy elég csak annyi, hogy nincs aktív internet kapcsolat?
2019. dec. 27. 16:56
 8/11 anonim válasza:
És ha újra telepíti valaki a whatsappot, akkor megkapja az időközben küldött üzeneteket? Vagy azok törlődnek?
2020. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem kapja meg.
2020. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na,kipróbáltam, de megkapja. Csak várni kell, amikor újra telepíti a whatsappot. Várakozás üzenetre message jelenik meg.
2020. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!