Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem az okostelefonom...

GaborKss kérdése:

Beleejtettem az okostelefonom a WC-be, van remény működésre bírni?

Figyelt kérdés
Természetesen én is olvastam, hogy szét kell szedni és minden kóser, viszont már (sajnos) csak ezeket a szétszedhetetlen kémfonokat lehet kapni, aminek a hátlapját se lehet levenni, nem hogy az aksiját. Ilyenkor van bármi esély megmenteni/kiszárítani?

2019. dec. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Telefonfüggő, a drágábbak már ennyi víztől nem mennek tönkre, csak hagyni kell őket száradni bármilyen szétszedés nélkül.

Amelyik nem vízálló, annak kakukk. Szervizelni meg lehet próbálni, házi módszerekkel esélytelen.

2019. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 meszike91 ***** válasza:
100%
Húgomnak valami lézeres tisztítással helyre tudták hozni. KB 5 ezer forint volt.
2019. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha szerviz lesz a vége ne mondd meg, hogy hova esett.

nem fogják megcsinálni. veszélyes hulladéknak minősül

én se nyúlnék hozzá.

2019. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy nem az észre vall, ha a wc-be esik a telefon, de nyugi, eszembe nem jutott megmondani, hova esett :D
2019. dec. 25. 12:21
 5/8 A kérdező kommentje:
1-ne, hogyan tud valami kiszáradni, ha nem szedhetem szét?
2019. dec. 25. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Szervizben hogyan szedik szét a nem szétszedhető telefont?

Esetleg szétszedéssel?

Mindent szét lehet szedni.

Segítek: Youtube.

2019. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok, nekem "vízálló" a telefonom, más családtagnak is, wc-be még nem, de kádba már ejtettük. Nem szabad tölteni meg fülest dugni bele X ideig attól függően, mennyire folyt bele a víz, rázogatással vagy max hidegen fújó hajszárítóval lehet rásegíteni. Szétszedés nélkül kiszárad és használható.

Ahogy írtam, ez a drágább telefonokra alapvetően jellemző, még ha nincs is kiemelve a vízállóság (mi is pánikoltunk a balesetnél, utána kerestünk rá neten, sokadik apróbetűben megtalálva... samsung és huawei készülékeknél), amelyik nem ilyen, azt max szervizben tudják megmenteni. Következő válaszoló tapasztalatból írta is a hogyanját.

Innentől kezdve nem tudom, mi nem hasznos a válaszomban, de oké. :)

2019. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ez történt egy hete. Először ki-be kapcsolgatott, utána egy napig használtam semmi baja nem volt, aztán másnap a képernyője elhomályosult meg ilyen csíkok jelentek meg rajta. Elvittük szervízbe és azt mondták, hogy ezzel nem tudnak mit kezdeni.
2019. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!