Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heelo. Miért nem tudom használ...

Heelo. Miért nem tudom használni az ingyenes facebook-ot mobilról?

Figyelt kérdés

Olyan gond van hogy nem régen vásároltam T-mobilenál egy Samsung GT S5230-as készüléket. A Facebook-rol küldtem magamnak sms-t a 0.facebook.com linket és ha rá megyek azt írja ki hogy 'a szolgáltatás nem elérhető'. Lehet hogy a web'n'walk beállításokkal van valami ? A beállítások ezek:


°név beállítása: web'n'walk

°hozzáférésnév: wnw

°hitelesítés típusa: normál

°felhasználó azonosító: <ide nincs írva semmi>

°jelszó: <ide sincs írva semmi>

°protokoll: HTTP

°kezdőlap címe: [link]

°proxy címe: 0.0.0.0:80

°várakozási idő (mp): 300


Légyszi segítsen valaki!


2010. júl. 20. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekell fizetni,vagy www vel irtad az urlt
2010. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felmenni rá ingyenes, de ha már képeket kell betölteni (letölteni) az már pénzbe kerül. Szóval nincs az ennyira ingyen...
2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy te nem azt a cimet nézted.
2010. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs pénz a telódon, vagy he előfizus vagy azért mert nincs bekapcsolva(esetleg beállítva)a mobilneted.

Ugyanis csak a facebook használat ingyenes, az eléréshez szügséges adatforgalomért fizetni kell!

2010. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LOL, erre most találtam rá, az adatforgalom is ingyenes, ez a lényeg... Nyilván a facebook használata ingyenes, ezt mindenki tudja.
2011. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!