Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is csinál ilyet az...

Másnak is csinál ilyet az iPhone 11?

Figyelt kérdés

Rohadt idegesítő, hogy benyomom a vakut és a fényviszonyoktól függően automatikusan kikapcsolja, ha nem látja indokoltnak. Nyilván azért kapcsolom be, mert használni akarom, nem viccből. Ez nem egy újkeletű dolog, mert mar október óta ezt játssza. Lehet van rá valahol beállítás, hogy ezt ki lehessen kapcsolni, de eddig nem találtam meg.

Másnak is van ilyen problémája? Hogy lehet ezt a funkciót kikapcsolni? Legyszi segítsetek.


2019. dec. 26. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: szoftver 13.1.3 (17A878)
2019. dec. 26. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:

be lehet azt kapcsolni fixre is.

fptó ódban ha függőlegesen tartod a telefont akkkor felfelé hózd az újjad és azon a sávon ahol a fotó-videó-lasstás-stb vannak oda meg fog jelenni egy új sáv.

itt tudod állítani a vakut, képarnyt, stb.

ha rányomsz a vakura 3 lehetőséged van:

automatikus, vaki ku és vaku be

ha itt a vaku be-t állítod be, akkor mindig villantani fog.


sajnos tényleg idiótán oldották meg, meg a sarokban lévő vaku ikonnal nem pontosan ezt állítod. nem is értem. a régi verziókban csak egyfajta vaku ikon volt.

2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Őrült problémák egy negyed millás telefonnál
2019. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 köszi a választ, de pont úgy állítom be, ahogy leírtad mégse marad úgy. Majd megpróbálok videót feltölteni róla kicsit később.

#3 ezt kar volt ide böfögnöd

2019. dec. 26. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem 13.3 iOS van.

lehet, hogy javították

2019. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 igen az lehet, szerintem én is frissítem majd.:) feltöltöttem a videót, szólj ha megnézted, mert akkor törlöm:D

[link]

2019. dec. 26. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:

jaaaaa így már értem!

az ott felül az éjszakai mód ikonja - a hosszabbik sárga ikon.

ha arra rányomsz, akkor alul megjelenik egy csúszka ahol be lehet állítani a záridőt másodpercekben. viszont ha teljesen balra görgetsz ott lesz a 'Ki' opció.

Ha a night módot kikapcsoltad, akkor be tudod fixen kapcsolni a vakut bármikor.


[link]

2019. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#8 köszi szépen, felpontoztam az összes válaszod☺️
2019. dec. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!