Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos hogy lehet megakadályozni...

Sos hogy lehet megakadályozni privàt szàmot?

Figyelt kérdés
...A volt barátom privát számról hívogat de nem az ő szàma.(ezt onnan tudom hogy a számát blokkoltam) nem tudom letiltani mivel privàt. Hogy tudom megakadàlyozni hogy felhìvjon? beszèlni nem lehet vele, ùgyse hagyja abba

2019. dec. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Privát számot ugyanúgy lehet blokkolni.
2019. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyan?
2019. dec. 28. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden telefonnál más, de a számok tiltásánál fel szokta ajánlani hogy csak a telefonkönyvben szereplők. Na a privát szám már nincs benne tehát tiltva lesz...
2019. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sikerült letiltanom. Köszönöm szèpen <3
2019. dec. 28. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

"...de a számok tiltásánál fel szokta ajánlani hogy csak a telefonkönyvben szereplők"


Veszélyes, mivel ilyenkor senki más nem tud elérni.

Pl.: a kórház, ha anyudat beviszik, és a mobilja lezárt, ezért a doki hív a kórházin.

2019. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A privát számot CSAK így lehet letiltani. Vagy mindet vagy semmit...
2019. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3: csakhogy ezzel a módszerrel nem csak a privát számokat blokkolod, hanem minden olyan számot, ami nincs benne a telefonkönyvben!


Egyes telefonokban van lehetőség a számkijelzés nélküli hívások blokkolására.

Amelyikben nincs, arra meg létezik applikáció, pl. a Calls Blacklist

2019. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Milyen talafonod van?


Általában a hívásbeálításoknál lehet bekapcsolni a privát/rejtett számok blokkolását


HUAWEI-en így:


Megnyitod a tárcsázót (telefon)

Felül három pötty > Tiltottak

Itt lent tiltási szabályok / hívástiltási szabályok

Három oprió van:

-Minden bejövő hívás tiltása - ez egyértelmű

-Ismeretlen számok tiltása - Ezzel csak a már elmentett számokat engedi (Ha valaki számkijelzéssel hív, akkor is csak úgy engedi a telefon, ha el van mentve a névjegyzékbe, ellenkező esetben tiltja)

-Magán/rejtett számok letiltása - Rejtett számmal (magántelefonszám) nem tudnak elérni (Bárki, aki számkijelzéssel hív, az elér, függetlenül attól, hogy el van-e mentve)

2019. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!