Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wzerintetek mellyik a jobb...

Wzerintetek mellyik a jobb telefon, a Samsung vagy a Huawei?

Figyelt kérdés

Azon belül is melyik típus? Mik a tapasztalatok?

Én Huaweit akartam venni, de rábeszéltek a Samsung A50-re. Jó döntés volt?



2019. dec. 29. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
gege
2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Wzerintem ebből a wamwung galaxy széria egéwz jó. De igen szerintem jó döntés volt az A50
2019. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen Huaweit akartál venni.

Csúcstelefonoknál már majdnem tökmindegy milyet veszel, csak a kezelőfelület (Huaweinél ugye EMUI, Samsungnál One UI) tetszése lényeges.

2019. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Samsungom és Huawei-em is volt, és jelenleg azt mondom hogy egyértelműen a Hua.
2019. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Huawei, de én sokat fotózok telefonnal, ez volt a fő szempont, és ilyen tekintetben magasan jobb még egy régebbi Huawei is, mint egy újabb Samsung.
2019. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bocs, véletlenül a W-t nyomtam.meg az S helyett.

2019. dec. 29. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:

4 és fél évig egy Huawei Ascend P7-et használtam, ami nagyon szuper volt! Még most is működik, de már csak "tartalékos", mivel nagyon elavult és már nem az igazi, bent pihen a szekrényben. Most December elején cseréltem le Samsung Galaxy A70-re, most is arról írok, eddig semmi baja.

A Huawei mindvégig tökéletesen kiszolgált. Jó (volt) a kamerája, a hangszórója, és mindig zökkenőmentesen tette a dolgát, látszik hogy gyárilag nagyon jól optimalizálták a szoftverét, és a maga idejében a hardvere is kellően erős középkategóriás volt! Napi szinten nyúztam, telefonáláson kívül még leginkább fényképezés, videózás, netezés és Youtube-zenehallgatás volt a program. Mindössze csak az utóbbi fél évben bolondult meg pár dologban. A kamera minősége leromlott: túlárasztotta fénnyel a felvételt, ami miatt homályosabb lett és eléggé szemcsés is, ezen kívül a hangszóró hangereje még fullon is kb. a negyedére csökkent, illetve a menüben gyakran csak úgy magától spontán témát váltott! Netezésre viszont még mindig tökéletes!

Az A70 az első Samsung telefonom, ráadásul még 1 hónapja sincs meg, tehát nagyon friss nekem, így konkrétabb véleményt még nem tudok róla mondani! A kameráját sokan szídják, ami bár tényleg nem a legjobb, de maximális felbontásban azért szépen kivehető részletességgel, vállalható képeket csinál! A hangszórója viszont nagyon tompán, dobozhangon szól, a Huawei sokkal élethűbben adta vissza a hangokat!

Összességében komolyabb panaszom egyikre sincs, a Huawei nagyon jó volt fénykorában, a Samsungot pedig majd a későbbiekben meglátom. Nyilván attól is függ, hogy konkrétan melyik típust választod, de alapjába véve mindkettő nagyon jó márka!

2019. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nekem is épp csak 1 hónapja van meg és nekem is ez az első Samsungom.

2019. dec. 29. 20:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Ui.: Ami a kamerát illeti, lehet hogy van jobb, de ez nekem tökéletes.
2019. dec. 29. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem bő 2 hónapja van A50-em. Eddig nagyrészt elégedett vagyok vele. 4 éve volt nagyon olcsó alsókategóriás mindkét márkából, hulladék volt mindkettő. Utána Xiaomi meg Meizu telefonokkal szenvedtem (2 illetve 3 db volt ezekből, de ezek közül csak 1 volt, amivel elégedett voltam). Amíg én szenvedtem a kínai telefonokkal, addig a családban a középkategóriás Samsung-ok (A5 2017, A8 2018) hiba nélkül mentek/mennek a mai napig. Na, ezért döntöttem én is emmellett a márka mellett és vettem egy A50-et. Eddig nem bántam meg, de majd hosszútávon kiderül, hogy bírja a strapát. Én eléggé nyúzom a telefonokat, szóval, ha ez nálam legalább 2 évet el fog menni, már megérte az árát. Majd meglátjuk...
2019. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!