Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri IPhone...

Szerintetek megéri IPhone 7-ről Huawei Mate 10 Prora váltani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindegyik régebbi telefon, viszont gondolkodom a váltáson, szeretnék normális véleményeket kérni hogy jó döntés-e.

2020. jan. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Elsősorban attól függ a dolog, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban, iOS vs. Android, illetve kis telefon után milyen lenne egy "fél tégla" ? Ha mindegy, akkor szerintem igen! Az iOS generációit nem követem nyomon, nem tudom melyik számozású most az aktuális, a Huawei viszont megkapta az Android 9-et, ami most (még) aktuális, de "küszöbön" az Android 10, nem tudom, hogy azt meg-e fogja még kapni, de egy több mint 2 éves típuson már a 9-es is siker!

Amúgy lehet, hogy majd jönni fognak az Apple-fanok és lepontoznak, de nem érdekel, a tényeket nézve: jobb kijelző, erősebb hardver, jobb USB csatlakozó, sokkal nagyobb akksi, gyorstöltő - mindenképp megéri a Huawei! Ráadásul jó tapasztalatom van a márkával, szuper minőség, az Apple-höz hasonlóan Huawei-vel is hosszú évekre lehet tervezni!

2020. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 1. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen, android 10 is fut rajta.
2020. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van-e oka, hogy ájfont kell használnod?

Kell-e memóriakártya amit szabadon tudsz dugdosni? stb.

2020. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!