Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon függetlenítése GSM...

Telefon függetlenítése GSM boltban legális? Lehet belőle hátrányom?

Figyelt kérdés
Lg G2 telefont szeretnék függetleníteni, Telekomos (feltöltőkártyás). Már 2 hete elkedztem az online függetlenítést, küldtek egy olyan sms-t, hogy a feloldó kód még nem elérhető, felvették a gyártóval a kapcsolatot. De meddig várjak ezzel?
2020. jan. 4. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2-3 hét.
2020. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

boltban nem legális.

gari egyből ugrik és a szolgáltató is letilthatja a telefont.

2020. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2014-es a telefon, szóval gari már rég nincs.
2020. jan. 4. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
attól még nem legális
2020. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy Vodafone-os telefont akartam hivatalosan függetleníteni, de mivel nem én vettem tőlük, 10e Ft lett volna. Az alkalmazott szemrebbenés nélkül javasolta, hogy menjek egy GSM-üzletbe. Mondjuk azt is drágállottam egy régi telefon kedvéért, inkább vettem egy újabbat, amit a tulajdonosa függetlenített ingyen.
2020. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megkuldtek a feloldo kodot, azt hittem gyorsabban halad ez. Most mar fuggetlen :)
2020. jan. 10. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
régi telefonnál természetes, hogy lassan mén a dolog
2020. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat persze, ha mar 1 eves kort eleri a telefonod akkor dobd ki a pcsaba, nem kapsz ra tamogatast stb, csak egy elektronikai hulladek lesz. :D
2020. jan. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!