Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blaupunkt FL 02 / hangerő...

Blaupunkt FL 02 / hangerő beállítása hol van? Szerintem a gyári maximumra van beállítva, brutális csengőfrász!

Figyelt kérdés

Használati utasítás ennyi : nekem nem adott a problémámra választ. www.blaupunkt.com/uploads/tx_ddfproductsbp/FL_02_-_Hungarian_User_Manual_full. pdf

Ti ki tudjátok mazsolázni, amit nem lelek?

Vagy tényleg nincs hangerő-beállításra lehetőség?


2020. jan. 4. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne, ennél a kategóriánál a profiloknál szokott lenni.

Ezt emlékezetből is tudtam volna, de látszik a doksiban is.

Ha másképp nem, a PDF-en belül kereséssel is megtaláltad volna.

Pozitív, hogy te legalább doksit is mellékeltél a kérdéshez (sokan elvárják, hogy keresse meg, aki akar válaszolni), bár a linked javítani kellett.

2020. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már megtaláltam. Nem ismerem a számítógépes szakzsargont, azt hittem, ez a profil vmi olyan, ahol pl. képet kéne betennem és a hívottnak az jelenik meg. Vagy mittudomén!

Eddig külsőre ehhez hasonló nokiám volt, ahhoz/azon valahogy minden egyszerűbben lett megfogalmazva, kitalálva.

Nem tudom, pl. miért nem a bal alsó csillag mellett van a hívásokhoz mindig szükséges + jel, miért a középső , nullás gombon van...de majd megszokom.

( Gondolom, a köv. kínszenvedés az SMS-írás lesz, főleg, ha képet is szeretnék mellékelni! ) Így jártam...¯\_(ツ)_/¯

Köszönöm a segítséget!



A gyakori nem engedte azt a https... - féle szöveget leírni.

2020. jan. 4. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!