Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet vásárlás előtt állok,...

Tablet vásárlás előtt állok, ezek közül melyik márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sony,Lenovo,és Huaweii márkákban gondolkodok,ezek közül melyik a legjobb?

2020. jan. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Márkán belül a típus se mindegy.


Nekem egy HUAWEI MediaPad M5-öm van, több mint egy éve, és nem volt vele gondom még.


Előtte egy M3 Lite-om volt


Korábban volt Lenovo-m is, azzal sem volt különösebb gondom

2020. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
100%
sony tablet?van ilyen egyáltalán?huaweii egyértelműen,vagy xiaomi.
2020. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltak Sony tabletek, de évekkel ezelőtt beszüntették a gyártásukat. Esetleg használtan kapsz, de friss Androidra ne számíts.
2020. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Volt lenovom az nagyon jó tablet volt,volt Asus de az vacak volt most samsungom van nem rossz tablet .
2020. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi időre veszed őket. Az a gond, hogy tableteknél nincs akkora piac, mint az okostelefonoknál, hogy 50E Ft alatt kapni olyat, ami egészen sok ideig ki is tart.

68E Ft: Lenovo TAB M10 Full HD (most van leárazva) és a

80E Ft: Huawei MediaPad T5 10 LTE 64GB.

Néztem más tableteket...

66E Ft-ért találtam egy Teclast T30-at, de abban hiába van 4G, de B20-at nem tud, emiatt ez a funkciója, Magyarországon nem nagyon használatos. Azt még hozzáteszem, hogy érdemes nem a sima (alap) szállítással rendelni, hanem a drágábbal - Aliról van a DHL-os rendelés, ami drágábba teszi, de legalább nem kell pluszban VÁM-ot és ÁFA-t fizetni. Remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sony tablet már egy ideje nincs, a Lenovo meg nem épp annyira jó minőség, de azért nem is rossz, opcionális lehet, ha van belőle nagyon jó típus, azon kívül még Samsung, Huawei, Xiaomi - ezek között nézelődj, persze márkán belül a konkrét típus is sokat számít!
2020. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!