Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani hogy...

Hogyan lehet beállítani hogy Siri magyarul hallgassa a bemeneti szöveget?

Figyelt kérdés

Parancsokba be van állítva hogy szöveg diktálása és hogy magyar nyelvű legyen szöveg bemenete. Mikor megkérem Sirit hogy futtassa a parancsot akkor megkérdezi, hogy miljen szöveg. (direkt így írom mert így kérdezi) majd hiába magyarul diktálom neki a szöveget angolul hallgtatja annak ellenére hogy az van beállítva hogy magyar nyelvű a bemenet. Pl a kakaós csigát úgy érti hogy “ Coco chica”.

Ha a parancsot az alkalmazásból indítom akkor minden ok. De ha Siri-t kérem meg a parancs futtatására akkor mindig elszarja.


2020. jan. 7. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a magyar nem támogatott nyelv a Siri-nek, illetve úgy általában semelyik asszisztensnek, és nem is gondolom hogy a közeljövőben az lesz.
2020. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még én sem jöttem rá.


csináltam egy frankó diktálós parancsot magamnak ami hozzáfűzi a szöveget egy adott jegyzethez dátummal idővel együtt.

Namost ha a parancsot ikonról indítom el - főképernyőről vagy widgetből akkor magyarul tudok neki diktálni

ha sirinek mondom hogy indítsa el akkor meg angolul hallgat

2020. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira jutottam, hogy van egy olyan parancs hogy kilépés a siriből és folytatás a parancsok appban. Ez után már magyarul hallgat. De maga ha a parancs neve magyar akkor teljesen random hogy épp milyen nyelven hallgat és hogy megtalálja-e. Általában nem sikerül neki.
2021. dec. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!