Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Red. Tényleg korlátla...

Vodafone Red. Tényleg korlátlan youtube használat jár a csomaghoz?

Figyelt kérdés

Telefon társaságot keresek, kedvező feltételekkel. Külföldiekkel sokat telefonálok. Youtube ot használom leggyakrabban, de eddig 2Giga internetem volt, azzal nem használtam. Láttam a vodefone red részleteinél, hogy kotlátlan facebook, insta, snap, és egy fehér négyzetben, hogy youtube.

Csak akkor vennék redet, ha ez igaz, mert amugy 5Giga netet ad a csomag, ami nem elég.


2020. jan. 8. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltetelezem, ha ott van, akkor ervenyes arra is. De ha bemesz a Vodafonba es megkerdezed, akkor nyilvan elmondjak.
2020. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg korlátlan, de bizonyos feltételek mellett, a videólejátszóknál azt hiszem csak a sima sd-re vonatkozik. De az apróbetűs részben írja is.
2020. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül Vodafone RED es lettem. 10.000 ft és korlátlan a You Tube minden minőségben. Régen 480 as minőségig, mostmár 1080 is bele tartozik a korlátlan You Tube csomagba. A Netfilx prémium is korlátlan, ami 4K minőség.
2020. jan. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!