Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamilyen virus van a telefon...

Valamilyen virus van a telefonomon?

Figyelt kérdés
Abban a pillanatban hogy feloldom a telefont (Samsung Galaxy Note 9) feldobja az internetet mindi másféle reklámokkal. Töltöttem le virusirtót semmit se használt ujrainditottam, töröltem gyorsitótárazott adatokat, kényszerleállítást is csináltam és összes adatot is töröltem... Samsung internetet tettem alapértelmezettre és ott is feldobálta.. nem töltöttem le a telefonomra 1 hete semmit és ma reggel óta csinálja..

2020. jan. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Csodák nincsenek. Valamelyik app küldözget...
2020. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töröld azt az appot, amelyik megjeleníti a reklámokat
2020. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam melyik küldi?
2020. jan. 8. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Az értesítési sávon hosszan kell nyomni és kiírja, hogy melyik app a bűnös
2020. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oda nem dobja ki... feloldom a telefont es crome-ba lep be ilyen nyertel egy uj iphont oldalakara meg ilyenek...
2020. jan. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!