Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a vészhelyzeti SOS?

Mi az a vészhelyzeti SOS?

Figyelt kérdés

Huawei telefonon (android 9) ha a bekapcsológombot egymás után 5ször megnyomom akkor kiírja hogy vészhelyzeti SOS és elkezd visszaszámolni 3-tól de eddig mindig kinyomtam, nem vártam meg mi történik.

Ha elindul a vészjelzés akkor mi törtnénik?

Elküldi a rendőrségnek a gps koordinátákat?

Vagy felhívja a 112-t?



2020. jan. 8. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sms-t küld, de a vészhelyzeti listán szereplő számra. De ezt neked kellett beállítani, ez alapból nincs benne, ez külön opció.


(Biztonsági beállításokban van ez az opció, ott kapcsoltad be és ott is lehet kikapcsolni, hogy küldjön sms-t a gps koordinátáidról)

2020. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a beállításokat és ki van kapcsolva a vészjelzés xd
2020. jan. 8. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem úgy nekem is beadja :D Gondolom akkor az alap, csak jó volna tudni kinek küld meg mint, mert nincs beállítva névjegy rá.
2020. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Arra kíváncsi lennék én is hogy hova küld sos jelzést
2020. jan. 8. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem merném kipróbálni :D ha csak úgy kiviharzik ide a rendőrség az sokba fájna. De azért kíváncsi vagyok én is hogy ilyenkor hova küldi.
2020. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közbe rá néztem. Az adott ország hatóságait értesíti, minden fontos adatunkkal, ha be van kapcsolva a funkció, ha nincs akkor csak a helyzetünkkel.
2020. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat:

"Az EMUI 9.0 következő frissítése után fontos és hasznos funkcióval egészül ki. A Huawei integrálta az SOS funkciót a rendszerbe, így vészhelyzetben sokkal egyszerűbben és gyorsabban kérhetnek segítséget a felhasználók. A készülék bekapcsoló gombjának ötszöri megnyomásával a rendszer azonnal továbbítja az előre megadott segélykérő üzenetet a kiválasztott telefonszámokra, a későbbiekben a segélykérő valós idejű tartózkodási helyével együtt."

[link]

2020. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha be állítok 3 számot, akkor is visszaszámol majd?
2020. ápr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!