Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy note 8 nincs regisztrál...

Dani50 kérdése:

Galaxy note 8 nincs regisztrálva a hálózaton?

Figyelt kérdés
tipusú készülékem rootolva volt és ma bevittem stervízbe mert frissíteni sem tudtam. Szóval vissza kapta a gyári rendstert és a rootot is ki iktatták a régebbi 8. 0 ás szoftverrel olyat csinált hogy bekapcsoláskor már egyböl repülő módban volt az új szoftverrel azt írja ha hívni akarok hogy nincs regisztrálva a hálózaton több simmel próbálltam valami ötlet?
2020. jan. 10. 17:19
 1/3 anonim válasza:
Elszállt az ímei szerintem az ilyen szoftverezgetéssel előfordul.
2020. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keress rá youtubeon pl: Repair imei Samsung Note 8 én pl egy régi s3-mal jártam így mikor feltettem egy lineage-os romot.Nincs szolgáltatás mintha le lett volna tíltva.Közbe egy programmal vissza tudtam írni a gyári imei-t és egyből ment persze nem volt könnyű a dolog.Ha nem értesz hozzá vidd a szervízbe mond hogy írják vissza a gyári imeit.
2020. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rootolva került hozzám már akkor is vacakolt repülő üzemmódba kapcsolt be és miután ezt ki be kapcsoltam akkor jó volt. Most hogy vissza rakták rá a hivatalos szoftvert igy nincs hálózat a hátulján a beállításokban és a *#06# kód beírásával az imei eggyezik de amikor belépek a szervíz menübe akkor az imei státuszhoz NG van írva nem pedog ok aminek lennie kellene ott tudtommal
2020. jan. 13. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!