Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki közületek...

Használ valaki közületek régebb óta Xiaomi telefont pl 1 éve vagy több? Meg van e vele elégedve és, hogy bírja az akkuja ami már régebbi?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jók a xiaomi redmi telefonok?Vagy hasonló Redmi árba inkább samsung,nokia,motorola,huawei,alcatel a jobb választás?

2020. jan. 10. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 éve van redmi 4x-em.

Tökéletesen működik a mai napig, az akksija olyan 80-90%os lehet ha az eredeti állapotot vesszük. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Ha ez valamiért tönkremegy, a következő telefonom is Xiaomi lesz.

2020. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Legjobbak ár érték arányban. 3 éve használok Xiaomit és semmi problémája se volt egyiknek se
2020. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak 2 éve van xiaomi telefonja,még müködik.
2020. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Redmi note 4-esem van lassan két éve, szervízbe még nem kellett vinnem, az akksija még mindig jól bírja, rengetegszer ejtettem le, nem lett baja (fólia sosem volt rajta csak szilikontok). Sajnos novemberben ráléptem magassarkúval, nyilván a képernyő ettől már végigrepedt, de ugyan úgy működik még mindig. Redmi Note 7-re tervezek váltani, a Note 4 képernyőcsere után pedig továbbadódik családon belül.

Ami számomra negatívum, hogy a hátlap nem levehető, valamint, hogy az előző telefonommal ellentétben nem fér el benne két sim+ egy SD kártya, csak vagy két sim, vagy 1 sim + 1 SD. Valamint a kamera minősége már nem elég számomra, de remélem a Note 7-tel már nem lesz ilyen kamera-problémám.

2020. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eddig ahogy olvasom mindenkinek pozitiv a véleménye a Redmi telefonokal kapcsolatba.

Redmi 8 jó készüléknek számít?

2020. jan. 10. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyámnak 4 éves redmi note 4a-je van. Csak annyi a baj vele, hogy a gyári naptárat bem lehet vele megnyitni, mert mindig hibaüzenetet ír ki, amit hiába jelentünk. Meg hogy semmilyen szoftverfrissítést nem kapott (amit sokan gyk-n nem akarnak elhinni, és velük is csak a probléma van). De am jó telefon nem fagy, ugyanúgy zökkenőmentesen működik meg minden.
2020. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Redmi 8 remek választás ;)
2020. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014 óta csak azt használok. Az első példányomat anyum használja. Akkut kellett csak benne cserélni. Kell ennél több? 😄😄😄
2020. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Redmi 8at ne vedd meg. Sajnos rosszabb lett, mint a 7es verzió. Itt összefoglaltam, hogy miért.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Redmi 8at ne vedd meg. Sajnos rosszabb lett, mint a 7es verzió. Itt összefoglaltam, hogy miért. Én is egy Note 7et veszek a feleségemnek a szülinapjára. 😃😃

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!