Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El vesztettem a telefonomat!...

El vesztettem a telefonomat! Lehetséges valahogy be méretni ha a rendőrség nem igazán él készhez? Mit tegyek van e ilyen program ami ezt segiti? , hogy megtláljam irjatok sokan és hamar

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 17:18
 1/9 anonim válasza:
100%

igen a rendőrség be tudja mérni és be is szokták. ismerősöm mobilja így lett miután elcsórták neki.

feljelentést kell tenni.

2010. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%

nekem is meglett. az elkövető azt hazudta hogy nekiadtam. és ezért az övé maradt.

a hazug tolvajnak lett igaza.

kva jó..

2010. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen de nekünk 2ből 2őt nem találtak meg... Amúgy ha kiütik belőle az IMEI számot akkor már bottal ütheted a nyomát
2010. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
ht..hivd fel a szamod. egyszer en is talaltam egy telefont. es felhivta az illeto a szamat, es en meg megadtam a cimem , hogy hova jojjon. persze jutalmat is kaptam . :)
2010. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja mert gondolod nem próbálta. Meg biztos minden ember visszaadja hogyne, 10ből egy fél.
2010. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendőrség nem sokat foglalkozik vele, főleg ha nem nagy az értéke a telefonnak. [pl szerintem egy s5230al nem nagyon foglalkoznának, de ha ennél jobb telód van, akkor reménykedj xD]

De mindenhol tiltatsd le a telót [telefonszám, IMEI], és a rendőrségnek is szólj.

2010. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy jó állapotban lévő Sony Ericcson k750i-telóm volt ami már kb 3éve volt nálam ajándékként mert szülinapra volt és eltűnt,vagyis el veszett és kerestük az utoljára járt helyen hátha ott van de nyoma veszett,de egyszer mikor hivtam a saját számom akkor ki is búgott de utána már nem vagyis valameik retardált megtalálta pedig irtam rá sms-t hogy hozza vissza és ki fizetem miért jó szándékú volt és nem passzolta tovább de nem igy lett :S am sajna már ezidő alatt nincsmeg a papirom csak a számot tudom IMEI ilyeneket nem:( mit lehet tenni most?

s

2010. júl. 22. 05:47
 8/9 Jovanny ***** válasza:
Neked biztosan értékes volt, de egy k750i már nem olyan nagy tétel, hogy érdemes legyen foglalkozni vele. Bocs, hogy ezt mondom. A számod azért tiltasd le, ha előfizus.
2010. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem nagy tétel de ha te ajándékba kapsz valamit mármint az utolsó válaszlónak szól akkor te is meg becsülöd és szeretnéd vissza kapni ha el veszed vagy bármi na mindegy is igaz nem nagy durranás de ajándék.

amugy nem elő fizus valahogy bekéne lövetnem hogy tudjam holvan

2010. júl. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!