Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hard reset után a telefon,...

TAR kérdése:

Hard reset után a telefon, huawei p9 kéri a régi gmail-os fiókot. Na ezt nem tudom, mert apróhírdetésen vettem. Mit tudok vele csinálni? Feloldani valahogy?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Menüből kellett volna visszaállítani, vagy törölni előbb a fiókot.

Így most életbe lépett a lopásvédő FRP-lock. Ennek feloldására találhatsz netes leírásokat, ennél többet nem segíthetek, magadnak kell megoldani.

2020. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A készülék lopott/talált. Csinálj, amit akarsz.
2020. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz, ez a lényege
2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én fognám, elvinném a tulajhoz, és először szép szóval megkérném, hogy ugyan legyen szíves feloldani, ha nem megy, akkor adnám neki és kérném vissza a vételárat. Amikor visszamegyek, hogy mindezt (a fentieket) elmondjam neki, akkor - biztos, ami biztos - vinnék rejtett kamerát, mikrofont(szerintem elég egy telefon is, bekapcsolt hangrögzítő appal), és mindent rögzítenék... azzal meg bíróság, és ők majd elintézik.
2020. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel akiről vetted, ha nem közreműködő, akkor vegyél másik telefont. Röviden ennyi.
2020. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyant találsz válaszban, hogy "talált telefon", az bizony lopott telefon, és senki sem fog segíteni a feloldásában. Lehet benne nagymama, kisgyerek, nehéz gyermekkor is.
2020. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elviszed egy használt mobil üzletbe vagy ilyen jellegű szervizbe 2 vagy 3 ezer forintért megoldják az ilyen jellegű problémát.
2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!