Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonok fokusza mennyire...

Okostelefonok fokusza mennyire törekszik a képkészítésnél, hogy vmi arcot formázzon, vagy vmi arcszerű vmit találjon az adott tárgyon, van ilyen funkció egyátalán?!

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az arcfelismerés be van kapcsolva, akkor törekszik. Ha nincs, akkor nem.
2020. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem emberi arcról van szó,hanem bármilyen forma:kacsa hattyú,lófej ilyesmi....
2020. jan. 12. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem emberi arcról van szó,hanem bármilyen forma:kacsa hattyú,lófej ilyesmi...."

Nem jellemző a dolog. Neked kell megoldani.

2021. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

oké ezt úgy írtam hogy arra fókuszál "a kép alkotó egység"hogy mindenképp vmi formát kihozzon-a legbutább/egyszerűbb telefon fotóegységétől kezdve bármeddig....

köszi a választ

2021. febr. 27. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Az autofókusz végigsöpri a tartományt és a legjobb kontrasztot keresi, ami a képtartalom alapján matematikai módszerekkel érzékelhető. De akár te is láthatod a hisztogramon, hogy eltérő egy éles és egy rosszul élesített kép eloszlási aránya.

Hogy a szoftver a fotózáskor mit ismer fel (pl. emberi arc, kutya vagy macska) és mit nem, az ettől független megoldás.

2021. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igazából csak arra lettem volna kiváncsi h akkor én vagyok e a művész-vagy a kamerába beépített program?!?(ez olyan kempelen farkas féle "török"-ké kezd alakulni...)
2021. febr. 27. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2021. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mérvadó válasz
2021. febr. 28. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:

"mérvadó válasz"

Mi a művészet egy fókusz beállító algoritmus használatában?

2021. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem értelmezted a kérdést eléggé-tehát ha nem a fokusz látja a "lefényképezett"formákat-akkor azokat én csináltam-tehát művész vagyok....
2021. febr. 28. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!