Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a telekom biztosítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 6s-em és sikerült vele elesnem a lépcsőn és azzal tompítottam az esést. Tehát kicsit meghajlott, a képernyő teljesen összetört és nem kapcsol be. Van biztosítás a telefonra a telekom által, már el is vitték. Arra lennék kíváncsi, hogy ugye ezt valószínűleg cserélni kell és hogy ez egy új készülékre vagy egy javított használtra cserélik? És ez körülbelül hány napot vehet igénybe?

Tudom mikor bejelentettem a kár ezt megkérdezhettem volna viszont lányos zavaromban nem tettem, pedig fiú vagyok :)



2020. jan. 12. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha javítható, javítják, ha nem, újat kapsz.
2020. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából mikor összetört, nem volt vészes de nem kapcsolt be. kicsit még hajligattam hogy tuti cserés legyen. Kb mennyi idő mire megjön az új?
2020. jan. 12. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem amikor én küldtem be így telefont a biztosító azt mondta ha jól emlékszem hogy 2 vagy hete(nem emlékszem) van a szerviznek.

1 hét alatt jött a kijelzőcserélt telefon.

2020. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!