Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert all le allandoan a...

Miert all le allandoan a YouTube zenehallgatas a hatterben?

Figyelt kérdés

Van ez a funkcio amivel lehet a hatterben zenet hallgatni,ilyenkor ugye megjelenik az ertesitessavon ,mint a sima zeneknel. Na ez nekem egy ido utan eltunik es megall a zene.

Az erdekelne,hogy miert.

Huawei Mate 10 lite telefonom van.


2020. jan. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
mer' szhar. nekem is ezt csinálja és nem jövök rá miért... :(
2020. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Korabban a Galaxy A5 2017-en nem csinalta...

Pedig elvileg a mate 10 lite erosebb,nemhiszem,hogy nem birja.

2020. jan. 12. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert már maga a youtube nem támogatja és nehéz megoldani ezeket a dolgokat.

Nekem eddig az vált be legjobban, hogy Kiwi böngésző, adott zeneszám és ott lekérés teljes lapon(vagy webes nézet, nem tudom pontosan). Eddig ott nem volt probléma.

2020. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A telefonod lelövi az appot, azért áll le. Ennek két oka lehet: Energiatakarékosság, a telefon úgy érzi, hogy a háttérben folyamatosan használja a CPUt és kilövi, hogy ne merítse az akksit. Vagy kevés a RAM, ilyenkor a háttérben futó appok közül kilő párat, hogy felszabaduljon. Minél több RAMot eszik egy app, annál nagyobb valószínűséggel lövi ki.
2020. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt a kilovogetest hogy tudnam orvosolni?

Egyebkent nemhiszem,hogy ez a gond ,mert 4Gb rambol csak 2 van hasznalatban akkor ,ha megy a Yt zene es mellette meg osztott kepernyoben Facebookozok+Bongeszek es meg a Messenger chatfej is ottvan

2020. jan. 12. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Beállítások, alkalmazások, az app neve, akkumulátor, optimalizáció. Itt az optimalizáció letiltásával az energiatakarékosság miatti kilövés kikapcsolható. De a RAM miatt továbbra is kilőheti, ha például sok böngésző fület nyitsz meg. 5-6 fül már simán van ott 4 GB-nál, hogy elkezdje a háttérfolyamatokat nyirbálni.
2020. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs akkumulator optimalizacio..

Ha ramegyek az akkura akkor bezarni tudom csak

2020. jan. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!