Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a xiaomi...

Mi a véleményetek a xiaomi redmi note 8T- ről?

Figyelt kérdés
Nézegettem ezt a telefont és tetszik, csak a méretei, súlya miatt vannak félelmeim. Nem nehéz használni?
2020. jan. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, nekem mindig is a nagyobb telefononok tetszettek.
2020. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel manapság a kijelző már nagyon kitölti az előlapot, ezért ne a kijelző méretét nézd, hanem az egész telefonét (hosszúság × szélesség), és döntsd el magadnak úgy! Nekem átlagos méretű kezeim vannak (lemérve 5 cm hüvelykujj, 8 cm középső ujj, és 8 cm tenyérátmérő), de nálam például sosem számított egy telefon mérete, ha lehet 1 kézzel használni, akkor is jó, ha minfkettő kell hozzá, akkor annyi, én sose csináltam ebből problémát!

A súlyával mi bajod van? Pontosan kerek 200 gramm, amivel egy teljesen átlagos tömegű telefon, egy középút, nem pillekönnyű, de nem is kelt ólommal teli hatást! Sőt, én például kifejezetten díjazom a nehezebb telefonokat, mert azokon érződik, hogy van bennük kellő anyag, nem spóroltak a minőségen!

Amúgy a Redmi Note 8T árához képest nagyon brutális: Snapdragon 665 és Adreno 610, 4 GB ram, 4000 mAh akksi, FHD+ kijelző, 4K videófelvétel, FHD videófelvétel pedig 60fps-ben is, és még az NFC-t sem spórolták ki belőle, ami egyébként sajnos jellemző a márkára - mindezzel 50-70 ezer Ft között a létező legjobb telefon, személyes tapasztalatom ugyan nincs, de a papírformán túl is sokan dícsérik, mindenképp nagyon jó vétel!

2020. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Redmi note 8T Pro van nem sokkal többért, inkább azt venném. De a 8T is jó.
2020. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, összetévesztettem a Mi 9-cel, abbol va T Pro, a Redmi Note 8-ból nincs.
2020. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!