Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhoz csak mikrofon...

Telefonhoz csak mikrofon létezik, vezeték nélküli?

Figyelt kérdés

Esetleg vezetékes.

Adott egy Bounce 97252 speaker (van rajta mikrofon), azon szeretném hallani a beszélgetést, ami működik már, de nem szeretném azt a kis hangfalat kézben fogni, ehhez kellene egy (csak)mikrofon.



2020. jan. 17. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fülhallgató?
2020. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmit a fülembe, fülemre. Aztán ott van a kimeneti hang elosztása is...
2020. jan. 17. 09:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Autórádiónál úgy oldottam meg, hogy a benne lévő mikrofont kivezettem egy külső mikrofonra.

Ehhez persze szerelni kell, átalakítani.

2020. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3:

Köszönöm, ment oda is a pacsi!

Erre nem is gondoltam.

Milyen külső mikrofont tudnál ajánlani?

2020. jan. 17. 13:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, van rajta csatlakozó, vagy te is barkácsolni akarsz?

Szokványos electret mikrofonok ezek, csereszabatosak általában.

2020. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam szétszedem, forrasztgatok kicsit, nincs kivezetés.

Shell Smart pontokért "vettem", tableten filmnézés kihangosításhoz, de próbálgatás közben rájöttem, hogy telefont is kitudja, és még van rajta mic. is, de ugye nem akarom kézben fogni. A vezeték nélküli fülest nem nagyon szeretem, irritál, hogy a fülemben van.

2020. jan. 17. 13:31
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezt, ha bedugom a telefonba működne vajon úgy, hogy a hangot BT-n adja ki a külső hangszóróra?



[link]

2020. jan. 17. 13:44
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

PC-mikrofon bekötése más, már csak azért sem működne.

De ha lenne jó bekötésű, az bedugás hatására ugyanúgy átvenné a funkciót a BT-től, mint egy fejhallgató, azaz vagy-vagy működne csak. De még a kimenő hangot is, csak az meg nem menne sehová.

2020. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezen forgok én is... :)

Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 17. 14:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bedugsz valamit (tökmindegy mit) a telefon Jack-jébe és közben csatlakozva vagy egy Bluetooth hangeszközre (hangszóró, kihangosító, headset) akkor automatikusan a Jackre küldi a hangot. Tehát nem lehet megoldani azt hogy a jacken van a mikrofon, és Bluetooth-on a hang.
2020. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!