Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkohol meg tudja marni az...

Alkohol meg tudja marni az iPhone kijelzőjét?

Figyelt kérdés
Van rajta egy folt, de magának a képernyőnek semmi baja és bekacsolva nem látszik csak feketén. Ha megtisztítom eltűnik de ha használom és zsíros lesz akkor megint ott van. Ez lehet attól, hogy mondjuk alkohol (vagy valami más) csöppent rá? Más tippem nincs.

2020. jan. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Az apple csak arra játszik hogy fizessél neki... azért gyárt hulladékot. Volt már apple termékem és annak örültem a legjobban amikor elhagytam az utcán. Gyűlöltem, gyűlölöm, és gyűlölni is fogom.
2020. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az oleofób bevonatott megmarhatta az alkohol, ez már így marad
2020. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az Iphone útmutatója írja:

"Your iPhone has a fingerprint-resistant oleophobic—oil repellent—coating. Cleaning products and abrasive materials will diminish the coating and might scratch your iPhone. "

[link]


Tehát a fedő üvegfelületet nem fogja bántani, de a rajta levő olajtaszító bevonatot bánthatja. Szóval csak óvatosan az oldószerekkel (így az alkohollal is)!

2020. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg az lehet. Hát eléggé zavar mert új a telefon, de valamennyire megnyugtat hogy előbb-utóbb úgyis lekopott volna.
2020. jan. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!