Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobiltelefonokról sok...

A mobiltelefonokról sok mindent meglehet tudni a leírásokból ami a specifikációit illeti egy adott telefonnak PL: Samsung Galaxy A80, de honnan tudhatom azt meg hogy pontosan milyen hangkártya van a telefonban? .

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ott van a specifikációban hogy milyen soc van benne


nézz utána a gyártó weboldalán

2020. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Foleg h nincs hangkartya a telefonban.
2020. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

General Audio


Audio Technology: Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus technology, Qualcomm Aqstic™ audio technology, Qualcomm® aptX™ audio technology


Qualcomm® aptX™ audio playback support: Qualcomm® aptX™ Adaptive


Audio Playback


PCM, Playback: Up to 384kHz/32bit


[link]

2020. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló de van a telefonban hangkártya, ha nem lenne benne akkor mi generálná a hangot ?.
2020. jan. 18. 19:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló neked köszönöm a válaszod, hasznos volt, ment a Like, és neked is első, bár bővebben kifejthetted volna mert az SOC-ban én nem tudtam hogy le van írva, arra gondoltam hogy az csak a grafikára és a processzora terjed ki.
2020. jan. 18. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem bírnak leszokni az emberek erről a laikus "kártyázásról", vagy nem láttak még hangkártyát, ezek szerint.

Ne viccelj, milyen kártya, hol a kártya, kivehető, cserélhető?

2020. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

SOC

[link]

Az egylapkás rendszer avagy angolul system on a chip vagy system on chip (rövidítve: SoC vagy SOC) olyan integrált áramkör (IC) amely egy számítógép vagy más elektronikai rendszer összes komponensét / összetevőjét egyetlen lapkára integrálva tartalmazza.

2020. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ellenérzéseim vannak már attól is, amikor az alaplapra integrált, vagy USB-n csatlakkozó hangeszközt nevezik kártyának.

Ez hülyeség. A kártyák az alaplapból kivehető, cserélhető, kártya formájú kártyák.

Vagy régen voltak a modulos TV-k, azokban meg modulnak neveztük a kártyákat. Az is cserélhető volt. Vagy néha beforrasztva, de még akkor is kártyára emlékeztető legalább.

2020. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagyis csatlakozó.
2020. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hatodik válaszoló. Az integrált is hangkártya, csak persze ami egy mobilban van az nem képes mondjuk egy 250 Ohm-es fejest meghajtani, de arra igazán még egy a számítógépbe külön megvásárolható hangkártyák sem nagyon. Nekem van itthonra egy jó kis erősítőm amit azért is vettem hogy a magas Impedanciával rendelkező Grado fejesem maximumát ki tudjam használni, mivel ez nem egy 32Ohm-es fejes amit megbírna hajtani egy 55 ezer ft-os alaplapban lévő alaplapi hangkártya is. Viszont a 32 Ohm-es fejeseimet Audio-Technica ATH-PRO5X-et a kisebbik Grado SR125E Hi-Fi fejhallgatómat megtudja hajtani az alaplapi hangkártya is, és elboldogul a veszteségmentes zenefájlokkal is. Nem érdemes alaplapba külön hangkártyát venni mert sok esetben nem jobbak mint az alaplapiak, egy faszányos erősítőt kell venni ha van mondjuk egy magas Impedanciával rendelkező fejhallgatód.
2020. jan. 18. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!