Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mikor töltitek a telefont?...

Ti mikor töltitek a telefont? Ha éjszaka rajta hagyom a töltőn lehet baja?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy csináltam hogy alvás előtt 2 órával rá teszem és feltöltődik mire megyek aludni. Én nem merem éjszaka töltőn hagyni.
2020. jan. 20. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Telefont tölteni csak szürkületben lehet. Éjjel nem.
2020. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mered? Nem fogja rád gyújtani a házat.

Az igaz, hogy a max. feszültségen való tartás amortizálja az akkut, de ez inkább az állandó hálózati üzemű laptopoknál érdekes, ami időnként újraindítja a töltést, nem engedi lemerülni az akkut.

Telefonnál egy éjszaka még nem olyan vészes, utána kezdődhet a merítés.

2020. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem hagyom rajta, 1 telefont igy elcsesztem. Addig rajtahagyom ameddig nem megyek aludni, szükséges reggel meg rádugom es tuti feltölt, munkaba ah megyek meg az autoba radugoma toltore.
2020. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ejjel.toltom mert kb 5 orakat alszok
2020. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Éjjel töltöm
2020. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész éjjel töltőn van, és semmi baja.
2020. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Éjjel töltjük a telefonokat tableteket ,semmi bajuk .
2020. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A telefonokban van töltésvezérlő. Nyugodtan rajtahagyhatod éjjel, nem lesz baja. Én az enyémeket így töltöm (Galaxy S6 óta), és egyik telefonom sem panaszkodott.
2020. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
67%

“Semmi baja nem lesz.” Én is így használtam sokáig.

Viszont az akkumulátornak az a legjobb, ha nincs feltöltve teljesen és nincs lemerítve teljesen. Persze ez nem mindig megoldható. Én ha tudom, akkor 80-20-% között tartom a töltést. Elvileg ez a legoptimálisabb az aksinak.

2020. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Morzsi007 ***** válasza:
55%
Ja és nyugodtan rátölthetsz, többször is. Én egyébként a munkahelyemen vezeték nélküli töltőt használok bapközben, ez a legkényelmesebb, így könnyű elérni, hogy optimális legyen a töltés.
2020. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!