Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol fóliáznak azonnal bármilye...

Hol fóliáznak azonnal bármilyen telefont?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 7A a típus, Budapesten hova vigyem ahol az kijelzővédő üveglapot igényesen (középpontosan és pormentesen) fel tudják rá helyezni?

2020. jan. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

helyben annyiszor rakják a fóliát ahányszor nem sikerül...

ha elcseszi az eladó akkor rakja a következőt..de itthon lehet, hogy csak olyan üveg van ami nem ér ki az oldaláig és ezek is 3k környékén vannak...gsm boltok, interspar, tesco, vagy plázák közepén standokon vannak ilyen mobilosok akik megcsinálják..

2020. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

3 ezer az jó sok!

Én ezresért vettem olyan edzett üveglapot, ami körben kb. egy millimétert nem takar rá.

Ez a telefon nem keret nélküli, így csak a kijelző fekete kereténél nem takarna egy vékony csíkban, Te is ilyen mértékű fedetlenségre gondoltál?

Ott rontottam el, hogy nem gumikesztyűt használtam, és igazgatásnál a szélénél kicsit alányúltam.

2020. jan. 21. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ott rontottam el, hogy nem gumikesztyűt használtam, és igazgatásnál a szélénél kicsit alányúltam."


Én 3szor raktam fel fóliát az S5-ömre és egyiket se rontottam el, pedig gumikesztyű nélkül raktam fel. Volt köztük hajlítható, műanyag fólia (gyári) és edzettfólia is.


Ha nem tudod felrakni akkor inkább egy szakemberhez vidd 99%, hogy nem rontja el.

2020. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!