Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S10+ készülék...

Samsung galaxy S10+ készülék memóra kártyájáról a csengőhangok közzül hogyan lehet egy csengőhagot áthelyezni az étesétési hangok közzé, hogy be tudjam állítani sms hangnak?

Figyelt kérdés
Ugyanezen a készüléken hogyan tudom a saját hívászámomat ha kimenö hívást kezdeményezek, hogy ne jelezze ki
2020. jan. 22. 00:06
 1/3 anonim válasza:

A 2.kérdésedre tufom a választ


1. lépés


lépj be a Telefon alkalmazásba és ott van egy 3 egymás alatt lévő pontokból álló gomb.

Arra nyomj rá, válaszd ki a 'BEÁLLÍTÁSOK' menüpontot.


2. lépés


Talász ott egy olyan menüpontot hogy 'KIEGÉSZÍTŐ SZOLGÁLTATÁSOK' ha rányomtál, lesz egy olyan, hogy HÍVÓAZONOSÍTÓ MUTATÁSA és ott válaszd ki a neked megfelelőt.

2020. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez sikerült. A kérdés első részére kellene megoldás.
2020. jan. 24. 22:56
 3/3 anonim válasza:

#1 vagyok és találtam megoldást az elsőre is.


Ha megvan melyiket akarod beállítani azt ki kell keresned youtubon.


Ha megvan akkor a linket ki kell másolnod (van egy nyíl ami jobra mutat, és ha rányomsz ott az első lehetőség hogy link másolása, és arra rányomsz.


Ezután ezen a linken: [link]

Bemásolod a videó linkjét és rányomsz a Convert gombra


Ezután a Download gombra. itt lehet hogy àtdob aegy másik oldalra de onnan lépj ki.


Ha letöltötte meny be a Saját Fájlokba és keresd meg a MusicDownload mappát. (Ha nincs ilyen akkor a sima download mappát)

Ott a letöltött zenét válazd ki és másold ki.



Ezután keresd meg a Notifications mappát és másold be oda.


Innen már ott lesz a többi sms hang között és csak be kell állítani.

2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!