Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a Domino Day...

Mi a különbség a Domino Day 1GB/1 nap és a Napi net 200 MB mobilinternet szolgáltatás között?

Figyelt kérdés

Baromira nem értem, mert a Domino Day-es 0 Ft (WTF?), a napi net 200 MB meg 255 Ft.

Ráadásul mindkettőhöz az van írva, hogy az aktiválást követő 24 órán belül fel lehet használni. Most akkor az egyikkel többet netezhetek 1 napig ráadásul még ingyenes is vagy mi itt a csavar?



2020. jan. 22. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs csavar, csak ugye az 1G-t csak a szerdai napon tudod érvényesíteni, ha 23-kor csüt. 23-ig jó vagy. Hajrá.
2020. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jéé, ezt nem is tudtam, hogy a Domino Day szerdai napokra vonatkozik. Azt hittem valami mobilnet előfizetésnek egy akciója. Akkor indulás előtt aktiválom (tanárhoz megyek pár óra múlva) és holnap még úgyis megyek ügyet intézni addig jó lesz ez az ingyenes net. Köszi a választ. :)
2020. jan. 22. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:

"Domino Day-es 0 Ft (WTF?)"

Google kereső, (WTF?)

[link]

2020. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!